Jak proběhl Silesia Cup 2024

V sobotu 13. dubna 2024 proběhl 2. ročník Silesia Cup v Ostravě. Organizátorem turnaje byl Kyokushin Fight Club Ostrava, který je pod vedením Jiřího Novotného a Martina Ježka. Turnaje se zúčastnilo přes 160 závodníků z 20 různých klubů ze 4 zemí a to z Česka, Slovenska, Polska a Ukrajiny.

Ze Sportovního Klubu KATANA se zúčastnilo 15 závodníků, kde Šimon Horký obsadil 1. místo ve dvou kategoriích, Alex Atanasov obsadil 1. místo ve dvou kategoriích, Roman Tarnoskii obsadil 1. místo, Artem Tarnovskii obsadil 2. místo, Alex Bultajev obsadil 2. místo, Teodor Rešetňak obsadil 2. místo, Stanislav Klets obsadil 1. místo, Stanislav Filipčuk obsadil 2. místo, Yurii Kovalchuk obsadil 3. místo, Mykhailo Lemak obsadil 1. místo a Vít Josef Mudruňka obsadil 3. místo.
Za tým rozhodčích se zúčastnili: Bultajev Alex, Vitarigov Diab a Vitarigov Sulejman.

Všichni sportovci předvedli výborné výkony! Těšíme se na další turnaje. Další turnaj bude 1. kolo Ligy kumite v Shinkyokushinkai Karate, které proběhne v Mariánských Lázních. Osu!

IFK Dragon Cup 2024

V sobotu 2. 3. 2024 proběhl mezinárodní turnaj IFK Dragon Cup v Německu, kde organizátorem bylo Gaivoronskii Dojo. Turnaj byl rozdělen do dvou částí a to: Kata a Kumite. Ze Sportovního Klubu KATANA se zúčastnili dva závodníci, kde Šimon Horký obsadil 1. místo v Kumite a Alex Atanasov obsadil 1. místo v Kumite a 3. místo v Kata. Sportovcům moc gratulujeme. Také děkujeme panu Světomíru Atanasovi za prezentaci sportovců od SK-KATANA na tomto turnaji.

Těšíme se na další soutěže. Osu!

Teoretické a praktické školení rozhodčích a trenérů III. tříd v rámci organizace AKO 24. 2. 2024

V sobotu 24. února 2024, proběhlo v Sokolově teoretické a praktické školení rozhodčích a trenérů III. tříd v rámci České Asociace Shinkyokushinkai Oyamas Karate (AKO) pod vedením prezidenta AKO a Branch Chiefa WKO, Shihana Dr. Jiřího Žofčina. Také proběhly kvalifikační zkoušky v Shinkyokushin Karate.

Za Sportovní klub KATANA se zúčastnil Senpai Alex Bultajev, I. Dan Shinkyokushin Karate, I. Dan Ashihara Karate.